סדנת אלכוהול, סדנאות קוקטיילים וכל מה שביניהם..:)

בבלוג תקראו על הסדנאות אלכוהול שעשיתי,
סיפורים טובים שלי שקשורים לאלכוהול וקוקטיילים מיוחדים ואפילו תמצאו המלצות אישיות שלי עם הדרכות להכנת קוקטיילים מעולים!
תהנו!

יום רביעי, 30 במרץ 2011

סדנת אלכוהול - תהיה ברמן לערב אחדסדנת אלכוהול הינה סדנה לימודית עם פן כיפי ואיכותי שמטרתה הינה לימוד יסודות האלכוהול, תוך מתן הסברים שוטפים ומעמיקים המועברים על ידי מדריכים מוסמכים שהם ממיטב הברמנים בעלי נסיון רב מחיי הלילה, תוך כדי שילוב הומור ושיתוף הקהל בסדנת אלכוהול .

סדנת אלכוהול מתאימה לכל סוגי האירועים
סדנת אלכוהול בנויה ברובה על שיתופו של הקהל בסדנה. כאן , ניתנת הזדמנות לבאי האירוע (בין אם זה מפגש חברתי , יום הולדת , מסיבת רווקות/ מסיבת רווקים , או אירוע חברה) לעבור יותר מ"השתלמות" על האלכוהול – כאן זה גם "משתלם" להם. למעשה, לערב אחד, הופכים באי האירוע לברמנים לערב אחד , נכנסים אל מאחורי הבר, וביחד עם המדריך הם מתנסים זה אחר זה בהכנת קוקטיילים על בסיס אלכוהול אמיתי , טועמים ואפילו מקבלים ציונים מחבריהם על הקוקטייל.

היכן מתקיימת סדנת האלכוהול?
סדנת אלכוהול מקימים ישירות בבית הלקוח , תוך כדי שימת דגש לפרטים הקטנים. הבר הינו מושקע מאוד ומורכב כולו ככולו מאלכוהול אמיתי תוצרת חוץ משובח. באותו הערב בעל האירוע מקבל את הפוקוס עליו, ולמעשה הינו משתתף ראשי בהפקת האירוע. הוא נכנס אל מאחורי הבר, מכין את הקוקטיילים ומעביר ביקורת על קוקטיילים שחבריו מכינים . לאחר מכן מתקיים גם איזשהו משחק משעשע שמסביר את המשפט " נכנס יין יצא סוד " , כאשר את שאר הפרטים תוכלו לנחש לבד כמובן בסדנת האלכוהול..

איזה סיפורים מעניינים יש בסדנת אלכוהול?
ב-סדנת אלכוהול עצמה ניתן ללמוד סיפורים מעניינים על מקום היוולדם של המשקאות האלכוהוליים הנפוצים והמוכרים בברים בעולם ,כמו כן גם על הרקע של הקוקטיילים – מהיכן הגיעו, איפה הומצאו ומה בעצם יש בכל אחד ואחד מהם. ב-סדנת אלכוהול ניתן גם לשאול את השאלות שתמיד רציתם לשאול והתביישתם, ותוכלו לקבל טיפים מהמדריך כיצד להכין קוקטיילים בלתי נשכחים, גם לאחר תום האירוע, במאמץ קטן בביתכם שלכם וכמובן איך אפשר בלי כמה סיפורים של הברמן על חיי הלילה ומה שהמושג הזה טומן בתוכו.

סדנת אלכוהול הינה פתרון נפלא לאלו שמחפשים אטרקציה פורצת גבולות ושוברת קרח, דבר שהינו בלתי שגרתי לאלו שמחפשים להפוך את האירוע שלהם לבלתי נשכח, הן לבעל האירוע והן למשתתפים באירוע.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה